Listy i opinie (281 - 350)

 

 

350.

Bardzo mi sie podoba Twój nowy obraz w Zaczarowanych! Dziewczyna stojąca na "rzęsach"... wspaniały pomysł!


349.

Drogi Marku Zorientowałam się, na podstawie wpisu innej osoby, że zajęta własnymi sprawami, przegapiłam Twój jubileusz. Jest mi przykro z tego powodu i tym goręcej życzę Ci zdrowia, tak dobrego, jak to tylko możliwe; zadowolenia
z tego, co robisz; wielu prawdziwych przyjaciół i chociaż trochę "money, money".


348.

Bardzo proszę o przerobienie załączonego zdjęcia w zaczarowany obraz... Pozdrawiam...


347.

Oglądając na Twojej stronce zdjęcia z obozu ludzi niepełnosprawnych, które przysłała Anna Maria, nasuwa mi się refleksja... jak ja, sprawna, właściwie zdrowa osoba korzystam z tego, co mam...? Czy tak naprawdę potrafię cieszyć się
i docenić to?... Oj, tak wiele mi brakuje, by być madrą...


346.

Witaj, Marku, i wybacz mi, bardzo proszę, straszne spóźnienie z przesłaniem serdecznych gratulacji z powodu Twego Jubileuszu. Nie było mnie w domu, a tam gdzie byłam, korzystałam z różnych możliwości grzecznościowego zaglądania do Internetu. Życzę więc z całego serca, aby Twoja strona nadal była taka piękna i aby stale gromadziła wokół Ciebie serdecznych ludzi.

Dedykuję Ci mój wiersz o wymarzonym księciu, który w Internecie został przywłaszczony przez osobę mającą status zawodowy bardzo ściśle związany z moralnym postępowaniem. Całkiem przypadkowo dotarłam do tego faktu. Jednak dewiza mojej ukochanej Babuni, a nieżyjącej już prawie pół wieku, doskonale sprawdza się w życiu - a mianowicie: "każde szachrajstwo ma krótkie nogi". Nie chcę podawać personaliów tej pani. Uszczknę tylko rąbka tajemnicy, że posiada cenzus naukowy. W dodatku para się pracą naukową oraz dydaktyczno-wychowawczą w mieście o wielkich tradycjach intelektualnych i kulturalnych. Nic dodać - nic ująć... czyli ironia losu...

Jeszcze raz moc serdeczności


345.

Marku. Rozmawiałam dzisiaj z chłopakiem z naszego kursu angielskiego... Pytał, kiedy zaczynamy, więc go uświadomiłam, że rezygnuję i wyjaśniłam, że uczę się przez internet z Tobą. Pomysł bardzo mu się spodobał. Podałam mu namiar na Twoją stronkę, powiedział, że skontaktuje się z Tobą, prawdopodobnie wyśle Ci maila.


344.

Mareczku. Posyłam gorące pozdrowienia. Czytam i zachwycam się wszystkim, co bym nie otworzyła na Twoich stronkach. Dziekuję Ci za te chwile, które tam spędzam. Nie mogę się oprzeć, by choć na chwilę tam nie kuknąć.


343.

Witam i pozdrawiam bardzo serdecznie. Wysłałam, Marku, maleńką cegiełkę na prowadzenie Twojej strony, choć napewno chciałabym więcej. Sytuacja moja jeszcze nie jest najlepsza, cztery lata byłam bez pracy. Teraz los się trochę uśmiechnął, pracuję na pół etatu w administracji. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, kończyłam różne kursy i z perspektywy czasu uważam, że było warto. Teraz jedynie marzy mi się cały etat.


342.

Panie Marku, mam do Pana gorącą prośbę. Mieszkam w Niemczech od 17 lat. Poznaliśmy z żoną tutaj wspaniałą rodzinę niemiecką. Ja nawet mówię do nich: mama, siostra, bo w takich zażyłych stosunkach jesteśmy. I teraz, dzisiaj dowiedziałem się, że ta "moja" siostra ma raka i to złośliwego. Ona jest całkowicie załamana. Czy móglby Pan coś opracować w języku niemieckim, żeby jej dodać otuchy. Jakiś obraz, animacje - sam nie wiem, co i przesłać na mój adres internetowy? Mam co prawda pc, ale jestem początkującym użytkownikiem i nie potrafię robić takich cudów, jak Pan.


341.

Marku. Jesteś niesamowity... Dziękuję w imieniu BOHATERÓW. Oni sami nie wiedzą jeszcze o niespodziance, jaką im zgotowałeś.... Obiecuję, że uczynię wszystko, aby się o niej dowiedzieli...DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM NAJPIĘKNIEJ.


340.

Kiedyś w jakiś sposób odkryłam Twoją stronę. Wywarła na mnie niebywałe wrażenie. Nie korzystam z niej za często, bo wtedy nie będzie dla mnie tak ważna. Wracam do niej zawsze, gdy mam chwile zwątpienia, osamotnienia i kiedy życie zbyt mnie przerasta. Ta strona jest tak jakby natchniona, powstała po to by, podnosić ludzi na duchu. Jestem za to głęboko wdzięczna. Życzę Ci z całego serca pomyślności w życiu. PS To moja ukochana córeczka, Wiktoria.


339.

Marku, pozdrawiam. Czytam właśnie Pisane nocą... chyba kiedyś pisałeś już o samospaleniach. Ja ostatnio oglądałam
w TV program o tej tematyce jak byłam w Krakowie. Moja ciocia była zaskoczona, że takie zjawiska są na świecie... pierwszy raz słyszała o podobnych zdarzeniach... Czy wiesz, że w Polsce też odnotowano taki przypadek: tak spłonęło dziecko w łóżeczku gdzieś pod Kielcami, opowiadała o tym rodzina tego dziecka... Jakiś polski naukowiec podobno ma na ten temat całkiem logiczną hipotezę, a ogień faktycznie pochodzi z wnętrza człowieka i dlatego jest aż taka duża temperatura... tak właśnie opowiadano w tym programie...


338.

Pozdrawiam p. Marka. Mam dopiero 60 lat i od marca tego roku uczę się "komputera". Jak mówi moja wnusia: po co ci to, babciu, ta nauka? Ja jej na to: bo całe życie człowiek się uczy i głupi umiera, a ja chcę kiedyś umrzeć mądrzejsza. Piszę wiersze następnym razem wyślę na "Marhan " jakiś wiersz. Z okazji rocznicy życzę powodzenia i bycia z nami na tej stronie...


337.

Piękne dzięki za "zaczarowanie". Obraz obejrzałam w galerii. Jestem pod wrażeniem... Serdeczności znad morza. Wnioskuję, że jesteś, Marku, bardzo zapracowany (bardzo dbasz o swoich gości na stronce - wszystko u Ciebie jest świeże i bardzo aktualne)... Z uszanowaniem... A tego zwrotu użyłam celowo na ten moment (dziś to wychodzi z mody), ale nie po to by wprowadzić powagę i sztywność... To proste, podziwiam to, co robisz i ile z tego radości dajesz innym ( wystarczy wczytać się w listy do Ciebie). Życzę owocnego roku szkolnego i wielu solidnych uczniów...


336.

Marku, dziękuję bardzo za błyskawiczne zrealizowanie mojego zamówienia. Pocztówka jest przecudna, tekst taki radosny, ciepły, piękne kwiaty i muzyka. Dzięki niej koleżanka będzie wiedziała, że cieszę się z jej szczęścia.


335.

Marku, witam z samego ranka, jeszcze przed wyjściem do pracy. Obraz z Zuzią jest rewelacyjny, już cieszy nasze oko na ekranie (ustawiłam jako tapetę na pulpit). Barwa jest tak trafiona, że tworzy piękny obraz w pokoju w którym jest komputer. Pokój po niedawno przeprowadzonej odnowie ma kolor lawendowy... Cudownie obraz jest wkomponowany, dzięki. Uśmiech znad morza...


334.

Witaj Marku, dzisiaj znowu odwiedziłam Twoją stronę. Miałam wpaść na chwilkę, jednak jak zwykle - "zasiedziałam się"... Tym razem, oglądając zaczarowane obrazy, rozmarzyłam się (winna temu oprawa muzyczna). Zapragnęłam byś wyczarował dla mnie obraz, Twoja zachęta jest tak sugestywna... Dołączam zatem moje zdjęcie i jeszcze zdjęcie mojej kochanej wnuczki Zuznanki. Jeśli o za wiele proszę, to przepraszam. Łączę pozdrowienia...


333.

witaj Marku, brak mi słów... Wybierane przez Ciebie wiersze są dość specyficzne, oparte na miłości, przyjazni, zagłębianiu się w myśli człowieka, który teraz właśnie tego najbardziej chyba potrzebuje. Emanuje od Ciebie ciepło, życzliwość, a co za tym idzie - miłość do ludzi. Mam nadzieję, że często się uśmiechasz, że wszysko, co Ciebie otacza, ma swoj urok i starasz się przekazać te walory innym. To cudowne być takim, tylko nie wszyscy potrafią lub nie chcą. Pozdrawiam, życząc zdowia i pogody ducha.


332.

"Słońce nikogo nie minie obojętnie. Zauważy i ciebie, jeśli tylko nie skryjesz się w cieniu."

PANIE MARKU!!! Pana słońce już dojrzało, bo zrobił Pan coś wielkiego. Gratuluję wytrwałości i do wszystkich życzeń, które Pan dostał dodam moje: Niech tworzenie strony nigdy Pana nie znudzi. Serdecznie pozdrawiam. Serdecznie pozdrawiam!!!


331.

Życzenia już Ci na pewno składali...
Twarz Twoja jest uśmiechnięta,
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o tak miłej rocznicy pamięta.
Ona właśnie Tobie życzy
wiele cierpliwości i wytrwałości
w mozolnej pracy nad stronką.
By Wiele wzruszeń Tobie i nam dawała,
żeby wciąż się tak pięknie rozwijała
i ciepłem nas latami ogrzewała...


330.

Marku, w pierwszą rocznicę Twojej bytności w necie życzę Ci... no właśnie, czego sobie sam życzysz? Zdrowia, bo przyjaciół w odwiedzających Twoją przecudną stronę już masz. Wdzięcznych też masz, bo dajesz więcej, niż ktokolwiek, wiernych też masz, bo każdy, kto raz trafił na twą stronę, już nigdy jej nie zapomni. A ja? Cóż, może się powtarzam, ale dziękuję, że jesteś...


329.

Czy może jesteś dobrym duszkiem, który przychodzi do ludzi wtedy, kiedy go bardzo potrzebują? wiem napewno - jesteś dla nie jednej osoby, a napewno dla mnie ogromną pocieszanką. I za to bardzo ci dziekuję. Pozdrawiam.


328.

Jak mogłam wczoraj nie zauważyć, że to szczególna okazja dla Ciebie? Ale to dlatego, że ostatno przez 12 dni nie miałam dostępu do internetu. Tak to bardzo często zaglądam na Twoją stronę. Teraz jest jeszcze piękniejsza. Więc w tym szczególnym dniu życzę Ci dużo radości i wytrwałości w tym, co robisz oraz ogromu szczęścia w życiu osobistym.


327.

Cieszę się razem z Tobą, Mareczku, że stronka odniosła sukces! Swiadczą o tym i liczba odwiedzin i słowa wypowiadane w listach. Gatuluję i życzę dalszych sukcesów!! Niech stronka trwa i dalej się rozwija, niosąc odwiedzającym radość i ukojenie !!!


326.

Z okazji okrągłej rocznicy Twojej strony chcę wyrazić uznanie dla wkładu pracy i pomysłowości w jej przygotowanie. Jednocześnie życzę dużo twórczego zapału i inwencji oraz życzliwych ludzi, abyś mógł rozwijać i rozbudowywać stronę. Mnie szczególnie podobają się zamieszczane na niej zdjęcia. Życzę, żebyś mógł robić to, co Cię pasjonuje i przynosi przyjemność.


325.

Marku, dużo słów nasuwa się na myśl, ale najprostsze DZIĘKUJĘ, niech wyrazi wszystko, co czuję. Dziekuję... za Twoją stronę piękną, najpiękniejszą... za to, że jesteś. Bądź dla nas i uśmiechaj się do nas tak pięknie, jak to robisz.


324.

Gratulacje z okazji rocznicy stronki! - Jest coraz bardziej doskonała...i pewnie przynosi Ci mnóstwo satysfakcji...wystarczy poczytać, co piszą ludzie... Posyłam Ci Marku swoje ciepłe myśli i wiązkę dobrej energii zamiast kwiatów...bo mężczyźnie chyba kwiatów się nie darowuje... Pozdrawiam.


323.

Mareczku... śledziłam , jak powstawała Twoja stronka...jak konsekwentnie i uparcie stawiałeś każdy następny krok... Każdy następny był dojrzalszy, stawiany coraz śmielej, z coraz to większym rozmachem. Wydobywasz ze swego wnętrza to, co masz najlepszego... Ta stronka to Ty, to Twoja dusza, która na niej coraz piękniej rozkwita... Rozkwita wspaniałym wyczuciem koloru, barwą słów... muzyką...To wszystko składa się na Twój obraz. Drogi i bardzo cenny. DZIEKUJĘ CI, MARECZKU, za to... Za to ,że to wszystko ofiarowujesz nam wszystkim. ŻYJ NAM STO LAT!!!!!!!!!!!


322.

Marku, dziekuję! życzę sukcesów , niezliczonych chwil przjemności z tworzenia strony, którą odwiedza kilkaset osob, i tak jak ja czerpią siłę , która pozwala żyć piękniej i radośniej. Serdecznie pozdrawiam...


321.

Dziekuję za tak piękne strony. No i roczek za Tobą. Gratuluję. Życzę powodzenia i oby Ci sił i zdrówka starczyło. Abyœ sprawiał nam tak wielką radość, jak dotychczas. Pozdrowienia....


320.

Witam Cię, Marku, w dniu jubileuszu Twojej strony. Życzę Ci przy tej okazji wszystkiego dobrego. Żeby praca nad nią nie przestała Ci sprawiać radości i satysfakcji. Realizujesz, Marku, swoje marzenie, doskonalisz umiejętności tworzenia strony internetowej, ku zadowoleniu jej fanów. Liczba odwiedzin, a także opinie wyrażane w listach potwierdzają, jak bardzo Twoja praca jest doceniana, jak bardzo Twoja strona jest lubiana, jak bardzo jest potrzebna. Odwiedzam Twoją stronę, bo tu znajduję wytchnienie, miły odpoczynek po trudach dnia codziennego.


319.

Gratuluję wspaniałego sukcesu! Stronka ma dopiero rok, a już tylu wielbicieli, strach się bać, co będzie dalej.
Jesteś dla nas jak słońce. Promieniejesz serdecznością i radością życia, dzięki czemu nam, odwiedzającym Cię każdego dnia ta radość i serdeczność się udziela.
Życzę Ci dużo zdrowia i wytrwałości w tym co robisz. Zabieraj nas nadal do tego cudownego, zaczarowanego świata, świata poezji i tajemniczych, pełnych kwiatów ogrodów, przepięknej fotografii, felietonów i ciekawostek. Wszystkiego najlepszego, Marku!


318.

Dzień dobry Mareczku... Witam bardzo serdecznie po tygodniowej nieobecności na Twojej stronce. Jestem szczęśliwa, bo na 2 dni będę mogła przenieść się znów w "Zaczarowany świat". W poniedziałek znów wracam do szpitala. Przywitała mnie po powrocie przepiękna melodia "Graj piękny cyganie". Odnalazłam wiele pięknych nowości i znów przez chwilę poczułam ciepło, spokój i radość. Licznik wybił 50 tysięcy, a ja wiem , że też mam w tym swój udział. Jak to miło. Marku, to już jutro! 28 sierpnia to Twój uroczysty dzień - PIERWSZA ROCZNICA POWSTANIA TWOJEJ STRONKI. Składam Ci z tej okazji najserdeczniejsze życzenia. By nigdy nie zabrakło Ci pomysłów, by Twój "Czarodziejski świat" zadziwiał każdego, kto do niego trafi. Życzę Ci następnych 50 tysięcy i jeszcze więcej. I wielu nowych gości. Ci, którzy tu zajrzeli, niech zawsze powracają. Dziękuję Ci za te wspaniałe chwile, które spędzam na Twojej stronce. Dziekuję za Twój ciepły uśmiech, za ciepłe słowa i piękne melodie, które cudownie człowieka uspokajają i wyciszają. Wszystko to dodaje sił w trudnych chwilach, a teraz właśnie tak bardzo tych sił potrzebuję. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i przesyłam same serdeczności...


317.

Witaj Marku. Bardzo Ci dziekuję za piękne, pełne wrażliwości i ciepła słowa, które kierujesz do każdego, kto odwiedza Twoją stronę. Mam 27 lat, ale w swoim życiu przeszłam już bardzo wiele. Wiem, że życie to ciągłe odkrywanie czegoś nowego, to szukanie najlepszej drogi, drogi prowadzącej do Boga. Życzę Ci przede wszystkim zdrowia, sił i wytrwałości do ciągłego poszukiwania i odkrywania nowych "złotych" myśli, bo niewątpliwie to, co robisz jest piękne i szczytne. Pozdrawiam...


316.

Gratuluję Marku. To Twój sukces, ponieważ wkładasz serce w to co robisz i tylu ludziom dajesz radość. Życzę dalszych sukcesów, zdrowia i wytrwałości, żebyś mógł nadal redagować swoją stronę. Pozdrawiam...


315.

Witaj Marku wieczorową porą...
GRATULUJĘ!
Twoja stronka z dnia na dzień pęcznieje...
co rusz cosik pięknego na niej widnieje...
Wpisów ciągle przybywa...
To znak, że Twoja stronka jest ciągle żywa!
Jeszcze rok nie minął, a licznik odnotował 50 tys. wejść.......
To znak, że Twoją stronkę wielu internautów
z zainteresowaniem ogląda, słucha i czyta.
Ja Twoją stronkę też często wertuję,
bo przy niej miło się relaksuję.


314.

Witaj Marku... Z radością wracam zawsze do Twojej stronki. Czerpię z niej siły, ubarwia moje życie, ogrzewa ciepłem... Jestem Twoją fanką...


313.

Marku, gratuluję i cieszę się. 50 tys. wejść przed upływem pierwszej rocznicy od utworzenia strony, to sukces w pełni zasłużony. Widać, że w tworzenie witryny wkładasz nie tylko czas i pracę, ale także serce. Jej zawartość jest z dnia na dzień bogatsza. Twoja strona ma niepowtarzalny klimat. Myślę, że wśród odwiedzających większość stanowią stali jej bywalcy, którzy przyjęli zaproszenie do oglądania "świata widzianego Twoimi oczami" i którym ten świat się spodobał.


312.

Brawo!!! Jak dużo ludzi uszczęśliwiłeś. Życzę Ci, by drugie tyle odwiedziło Cię jak najprędzej. Ale musi być tłok i będę bardzo zadowolona, gdy w tym tłumie zauważysz moją skromną osobę. Podziwiam kunszt Twoich pięknych zdjęć i ciekawych zaczarowanych obrazów. Niedawno pisałam, że widoki za Twoim oknem są fantastyczne, też bym chciała takie oglądać. To jednak niemożliwe, mogę jedynie wyobrazić sobie takie fantazje. Pozdrowienia z nad cieplutkiego morza (a mówią,że nasz Bałtyk jest zimny)...


311.

GRATULACJE!!! To Twoj wspaniały sukces Marku. Gdyby nie wspanialość tego, co robisz, nie byłoby tylu naszych wejść na Twoją stronę Tak trzymaj, niech ta koniczynka, ktorą ten misiak niesie, przyniesie Tobie szczeście. Ogromne dzięki. To my, internauci, Tobie dziękujemy. Zacytuję słowa wiersza Heleny Oshiro - dziękję za to, ze jesteś!


310.

Witaj Marku. Twoje wyczarowane obrazy są śliczne. Przy okazji chcę Ci pogratulować tak okrągłej, pięknej cyferki odwiedzin na Twojej przecudnej stronie. Oby tych odwiedzających było jeszcze wiecej. Życzę Ci dużo zdrowia i wytrwalości w tym, co robisz, bo to piękne. Pozdrawiam.


309.

Piękna cyfra odwiedzających już zostanie za chwilę przekroczona... Marku, życzę Ci uśmiechniętego serca i wielu takich samych odwzajemniających swe oblicze... wielu radosnych chwil każdego dnia....


308.

Stronka naprawdę wymagała wiele pracy, ale jest piękna. Raduje i serce i oczy, pozwala odprężyć się w trudzie codzienności. Życzę wiele radości od inych, bowiem radość dzielona z innymi jest o wiele większa, bo jest radością Bożą. Człowiek nie żyje przecież dla siebie. To miłe, że potrafimy dzielić się tym, czym nas obdarzono. Szczęść Boże na dalsze pomysłowości i pracę twórczą poprzez internet.


307.

Witaj Marku serdecznie... Jestem dosyć częstym gościem Twojej stronki. Ilekroć czytam te parę słów o Tobie - odnoszę wrażenie, że wypowiadasz je właśnie do mnie. Może dlatego, iż mimo lat, jakie noszę na swym grzbiecie, nie jestem "zjadaczem chleba zadowolonym z szarości dnia codziennego". Może dlatego, mimo tych lat, które już poza mną, wciąż drzemie we mnie dziewczynka ze swoimi marzeniami i pragnieniami.
Twoja strona emanuje wyjątkowym ciepłem i serdecznością. Wchodząc tu wiem, że spotkam uśmiech. Wędrując razem z Tobą i z tymi , którzy tu zaglądają, tak łatwo zobaczyć, że świat jest kolorowy, usłyszeć koncert - ten najpiękniejszy - zwany życiem. Cudownym doświadczeniem jest uświadomienie sobie , że romantyzm nie ma nic wspólnego z idiotyzmem, że są również inni ludzie, którym bliskie są marzenia, że są ludzie, którzy nie wstydzą się mówić o uczuciach . Zawsze, gdy do Ciebie zajrzę - uzmysławiam sobie, że choć czasami smutna i zmartwiona, to jednak jestem szczęśliwa.
I za to chciałam Tobie, Marku, podziękować. Serdecznie pozdrawiam...


306.

Dzień dobry Marku. Jestem wzruszona, dziękuję za to, że jesteś, że są na tym świecie ludzie tacy jak Ty. Dziękuję za możność chwilki zapomnienia, dziękuję za optymizm i wiarę w drugiego człowieka, dziekuję za możliwość czytania Twej stronki, dziekuję tym samym za wzruszenia, jakie czerpię w chwili czytania, życze zdrowia, łączę serdeczne pozdrowienia...


305.

Witaj Marku. Twoja strona jest przepiękna. Wzrusza do łez. Od dziś będę zaglądała na nią codziennie. Tego mi było potrzeba. Dziękuję Ci za chwile wzruszeń. Pozdrawiam...


304.

Witam, Marku, po tygodniowej przerwie. Jestem zachwycona spacerkiem po stronie, tyle na niej nowości, pięknych wierszy, muzyki, cudownych zdjęć, zaczarowanych obrazów, nie sposób wszystkiego wymienić. Licznik zaczął odliczać ostatni tysiąc wejść przed okrągłą cyfrą 50.000. Na pewno strzeli przed upływem roku istnienia strony. To Twój wspaniały sukces!


303.

Marku, każdy "zakamarek" Twojej stronki zasługuje na pochwałę. Złote myśli, piękne wiersze przedstawione w pięknej oprawie, interesujące artykuły, zaczarowane obrazy... itd., częste aktualizacje i nowości - to wszystko czyni stronkę interesującą. Emanuje z niej ciepło i sympatia autora dla odbiorcy. Dziękuję Ci za to, że jest mi miło być gościem na Twojej stronce, za wzruszenia których tu doznaję. Życzę powodzenia w zdobywaniu ciekawego materiału do przedstawienia na stronce.


302.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i gratuluję przepięknej strony. Piękna muzyka ze zdjęciami, a szczególnie, ta która włączyła się podczas pisania tego maila. Coś pięknego!!! Proszę napisać do mnie. Może nauczę się i zrobię równie piękną stronę.


301.

Witaj Mareczku.. Często zaglądam na Twoją stronę i podziwiam jak się rozwija...jak się bogaci i pięknieje. Dziś gdy ponownie na nią zajrzałam, spojrzałam na napis "Napisz do mnie"...i przesyłam pozdrowienia i słowa uznania.


300.

Witaj Marku!!!!! Przeczytałam na Twojej stronie internetowej, że możesz wyczarować piękne obrazy dla kogoś, kto Cię o to poprosi. Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdybyś mógł dla mnie to uczynić. Przesyłam Ci fotografię dziewczyny - sympatii syna mojej siostry, który mieszka z dala od rodzinnego kraju i bardzo tęskni za Ojczyzną. 18 sierpnia ma urodziny i byłby to dla niego cudowny prezent urodzinowy. Wiem , że potrafisz czynić cudne rzeczy... Serdecznie z góry dziękuję...


299.

Witaj Marku Tą melodią na samym początku swojej stronki poruszyłeś mnie. Wszyskie wspomnienia wróciły, które już dawno odeszły. Ty to uczyniłeś, choć wiem, że zrobiłeś nieświadomie, a ja akurat musiałam w tym dniu po raz pierwszy wejść. Widocznie tak musiało być i z tego powodu wszystko wróciło, a z tym i łzy... Serce się œciska gdy kolejny już raz słuchucham tej melodii. .


298.

Witaj. Po prostu brak słów. Jest pięknie i tak dalej trzymaj. Posyłam Cię, gdzie mogę. Teraz będę jeszcze wpisywała na Forum Gazety Wyborczej Częstochowy. Pozdrawiam...


297.

Piękny jest dzisiejszy wiersz "Kwiat paproci"... Trzeba urodzić się artystą, by dostrzec w świecie całe jego piękno. Trzeba jeszcze umieć to piękno pokazać, aby i inni je dostrzegli. Ty potrafisz to robić w zadziwiający sposób. Trwaj w tym, co tworzysz i nie ustawaj w pokazywaniu nam swego świata. Robisz to niesłychanie prosto, a przy tym jakże pięknie... Dzisiaj dzięki Twoim zdjęciom wróciłam do czasów swej młodości, kiedy byłam w Baranowie , Sandomierzu czy nad Soliną. Kiedy jestem na Twoich stronach, zawsze znajduję coś nowego... Życzę Ci dużo zdrowia i sił w tworzeniu tego cudownego świata, dzięku któremu można zapomnieć o wielu nurtujących człowieka problemów.


296.

Marku. Dzięki temu, że trafiłam na Twoją stronkę, w moje życie weszła radość i spokój. Zawsze kiedy nasilają się moje problemy zdrowotne wybieram się na spacer na Twoją stronkę. Towarzyszą mi piękne melodie, które przynoszą ukojenie i spokój. Tak jest i teraz. Niech Twoja praca, w którą wkładasz tak wiele swojego cennego czasu, będzie dla Ciebie taką samą radością, jaką dla mnie są wędrówki po Twoich stronkach. Myślę, że każdy, kto trafi w Twój "zaczarowany świat" musi czuć się cudownie.


295.

Serdeczne życzenia dla Ciebie, Marku. Ten wiersz "Pustka" jest tak bardzo aktualny dla mnie. Pozdrawiam...


294.

Witaj Marku! Jestem zauroczona Twoją stroną - jest cudna. Jestem na wcześniejszej emeryturze, mam więc teraz więcej czasu na swoje przyjemności, między innymi jest nim komputer i wszystko co z nim związane - jestem samoukiem. I tu mam do Ciebie prośbę - gdy będziesz miał chwilkę wolnego czasu, to czy mógłbyś mi podpowiedzieć, jak dołączyć do np. prezentacji podkład muzyczny? Wiele problemów udało mi się rozwiązać, natomiast ten, o który proszę, niestety nie, i nie ma mi kto w tym pomóc. Serdecznie pozdrawiam...


293.

Witaj, Marku. Codziennie choć przez chwilkę jestem na Twojej stronce, . Jeżeli możesz to powiedz mi, skąd czerpiesz tę piękną muzykę. Przecież ja nie mogę się jej nasłuchać. Ta muzyka i te wiersze, to żebym nawet nie chciała, to muszę posłuchać i poczytać. Tak mi już to weszło w krew. Kiedy nie jestem na Twojej stronce, to mam zmarnowany dzień.


292.

Marku, byłam na Twojej stronie! Uśmiecham się... Uśmiecham się do Ciebie, bo i mnie kiedyś dotknęła nieuleczalna choroba. Życie nie szczędziło mi zmartwień i kłopotów. Los stawiał poprzeczkę coraz wyżej i wyżej... Mówiono mi, że tylko tym najlepszym Los stawia wysokie poprzeczki. Dziś wyglądam na całkiem sprawną osobę, bez śladu choroby. Nadal zmagam się z przeciwnościami losu i... wciąż się uśmiecham. Naprawdę miło mi, że Ciebie "poznałam".


291.

Marku, czas spędzony na Twojej stronce to czas spędzony miło. Piękne widoki, wiersze, muzyka to balsam o mocy łagodzącej wszelki smutek, pozwalającej zapomnieć o problemach... chce się kochać, chce się żyć!


290.

Szczęść Boże. Drogi Panie Marku, swego czasu kontaktowałam się z Panem prosząc o pomoc w budowie naszej stronki zakonnej. Otrzymałam pozytywną odpowiedź i za to bardzo dziekuję. Ze względu na brak czasu musiałam to odłożyć. Obecnie mamy naszego ministranta, który przebywa na wakacjach po trudach nauki pierwszego roku studiów. Zdeklarował się w tym przedsięwzieciu. Szukamy odpowiednich obrazów. Czy możemy na naszej stronie umieścić Ojca Świętego Jana Pawła II, obraz zrobiony przez Pana,"Jego uśmiech"? Będziemy wdzięczne. Proszę o odpowiedź. Z serdecznym pozdrowieniem...


289.

Marku! Już dość dawno mój brat namawiał mnie do odwiedzenia Twojej strony. Pomyślałam sobie, że znalazł jeszcze jedną nowinkę. Po dość długiej chwili zdecydowałam się odwiedzić witrynę i... kompletne zaskoczenie. Tak ciepła, wspaniała, pełna pozytywnych wibracji, wzbudziła z kolei moje gdzieś zapomniane "mądrości", które w trudnych chwilach mojego życia pozwalały mi zachować równowagę. Radość moja nie jest jeszcze pełna, bo są to pierwsze myśli po pobieżnym obejrzeniu tej wspaniałej witryny. Marek, moje serdeczne słowa podziękowania za pomysł i realizację. Przejrzę Twoją witrynę dokładnie i zdziwiłabym się gdybym była rozczarowana - to z całą pewnością mi nie grozi. To jest to, co pozwala mi się podnieść po moich doświadczeniach. Gratuluję.


288.

Witam Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam Twoją stronę. Przeczytałam wszystkie wiersze, ponieważ interesuję się poezją. Sama mam pokaźny zbiorek wierszy, które może kiedyś uda mi się wydać (koszty). Obecnie moje wiersze wydane są w małym zbiorku "Antologii Poetów Amatorów Klubu Poezji Złota Jesień" w Częstochowie. Strona z wierszami bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że reszta będzie równie ciekawa. Pozdrawiam słonecznie...


287.

Cudownie, Marku, że już jesteś z nami. Pod Twoją nieobecnośc stronka była jakby martwa. Teraz znów żyje, zachwyca, bawi, uczy i pociesza...
Fotki z urlopu przepiękne...


286.

Chciałabym Ci podziękować, Marku... Cieszę się, że są w internecie tak miłe strony, jak Twoja. Już prawie tkwiłam w przekonaniu, że dużo ludzi tu siedzi tylko po to, dać upust swojemu chamstwu, wulgarności, dodać sobie animuszu, zamiast cieszyć się i przyjemnie spędzać czas. Należy docenić takie dobrodziejstwo jak Internet i nie robić z niego śmietnika. Łączę moc pozdrowień.


285.

Witaj Marku!! Jestem cały czas z Tobą w kontakcie przez Twoją stronkę - już pisałem kiedyś do Ciebie i gratulowałem, co niniejszym teraz też czynię!! Dowiaduję się jednak od moich przyjaciół, że jest na Twojej stronie podkład muzyczny, ale ja go nigdy u siebie nie mialem i tak jest nadal!! - Co więc muszę zrobić, żeby Twój podkład muzyczny był u mnie słyszany? Muzyka to moje wielkie hobby!! Wszystkie muzyczne urządzenia u mnie są i korzystam z muzyki codziennie. Dzisiaj właśnie się dowiedziałem,że Twoje "zaczarowane obrazy" są z podkładem muzycznym i to pięknym!! Pozdrawiam serdecznie i życzę dalej sukcesów i dobrej weny twórczej. Wdzięczny będę za parę slów na ten temat!!

Przykro mi, że nie możesz cieszyć się tym, co na mojej stronie dodaje... jak twierdzą moi goście... każdemu obrazowi czy słowom muzycznej barwy... Nie wyobrażam sobie pokazywania tego inaczej...

I nie wiem, czym to u Ciebie może być spowodowane... Będąc w Pieckach, zupełnie przypadkowo wszedłem na swoją strone i także nie usłyszałem muzyki... Szybko się wyjaśniło, że moi gospodarze korzystają z przeglądarki internetowej Mozzilla... Kiedy ich syn przełączył się na Internet Explorer, wszystko było jak trzeba...Muzykę już było słychać.... Być może u Ciebie jest podobny problem i brak muzyki to kwestia przeglądarki.284.

Witaj Marku... Tak wiele już czasu spędziłam na Twojej stronce. Czasu, który był ukojeniem, zatrzymaniem zwykłej szarej codziennosci. Czasu, który przeżyłam ze spokojem, powracając do lat młodości, do lat pięknej pracy z dziećmi. Spacerując po Twoich stronkach towarzyszyła mi piękna muzyka, przy której można się wewnętrznie wyciszyć i uspokoić. Cudowne są Twoje zaczarowane obrazy. Jesteś prawdziwym CZARODZIEJEM. To co pokazujesz, widzisz oczami duszy i serca. Jak Ty to robisz? Masz duszę artysty, gdyż patrząc na Twoje prace czuje się w nich życie. Masz swoje problemy, swoje życie, a mimo to znajdujesz dla nas tyle czasu. Każdego dnia jestem w Twoim realnym, ale jakże zaczarowanym świecie. Czerpię z niego wiele radości, której chyba każdy potrzebuje. Oglądając to wszystko mogę powrócić do miejsc w których byłam, a odnajduję ich u Ciebie wiele. Widząc to, mam wrażenie, że w tym świecie żyję. Czuję się wtedy jak w świecie BAŚNI Z TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY... Radosną dla mnie niespodzianką były piękne zdjęcia moich rodzinnych miejsc. Marku, życzę Ci całym sercem dużo zdrowia,cudownych pomysłów, zawsze pogody ducha i zawsze ciepłego uśmiechu...


283.

Witam! Brakuje mi słów, żeby wyrazić zachwyt nad tym co robisz dla nas, dla siebie... Pozdrawiam.


282.

Marku... Tak sobie chodziłam dziś po Twojej stronie, przystawałam w zachwycie i wzruszeniu... Nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła uczestniczyć w tym co robisz, więc pozwól mi na dołożenie małej chociaż cegiełki dla tego cudownego świata, który mogę dzięki Tobie oglądać. Kocham to, co robisz, dzięki Tobie przeżywam cudowne chwile wzruszeń... Niech każdy dzień daje Ci wiele satysfakcji z tego co robisz, bo codziennie wyczarowujesz dla nas coś nowego, co chwyta za serce i pomaga zapomnieć o szarym dniu... Posyłam Ci moc najcieplejszych życzeń...


281.

Dobry wieczór Marku! Wróciłam wieczorkiem do domu, weszłam na stronke i oniemiałam. Wspaniały wiersz p. Bożeny Prus i jeszcze wspanialsza muzyka mu towarzysząca sprawiła, że nie chce się z niej wychodzić. Nie wspominam o zaczarowanych obrazach. Nie wiem czy moge Cię prosić o przesłanie tej muzyki towarzyszącej dzisiejszemu wierszowi, jest cudowna. Nie pogniewam się, jeśli tego nie uczynisz. Wiem, że sprawiam Ci tym kłopot, ale nie gniewaj się na mnie, zapragnęłam ją mieć.

  • /listy-i-opinie/175-listy-i-opinie-351-420
  • /listy-i-opinie/173-listy-i-opinie-211-280