HUMOR - Trzy pary...

 

Trzy pary nowożeńców zatrzymały się na swój miesiąc miodowy w tym samym hotelu. Wszystkie trzy były obsługiwane przez tego samego boya hotelowego o imieniu Darek.

Pierwszy mężczyzna poślubił pielęgniarkę... Darek pokazał parze pokój i pomyślał: „Co za szczęściarz. Pielęgniarki to bardzo gorące kobiety".

Drugi facet ożenił się z konsultantką telefoniczną. „Następny szczęściarz - pomyślał Darek. - Te kobiety mają takie seksowne glosy, muszą być wspaniałe w łóżku!".

Trzeci mężczyzna wziął sobie za żonę nauczycielkę. Tym razem Darka ogarnęła litość. „Co za biedny facet! Nauczycielki są takie oziębłe..." - pomyślał.

Następnego dnia Darek stawił się w pracy jak zwykle o 5.30. Był pewien, że pierwszym, który poprosi o śniadanie, będzie mąż nauczycielki, bo tylko on musiał spać przez całą noc.

O 6.00 zadzwonił telefon. „Szczęściarz" od pielęgniarki zażyczył sobie śniadanie. Kiedy boy stanął przed drzwiami, zobaczył uczesanego, wypoczętego gościa w niepomiętej piżamie.        i ,   
- Co się stało? Przecież poślubił pan pielęgniarkę...
- Chłopcze, nigdy nie żeń się z pielęgniarką. Jedyne, co usłyszysz w nocy, to: „Nie jesteś sterylny, nie jesteś sterylny!".

O 6.30 o śniadanie poprosił mąż konsultantki. Darek stanął przed drzwiami i znowu zobaczył wypoczętego mężczyznę.
- Co się stało? - zapytał. - Przecież pana żona ma taki seksowny głos...
- Nigdy nie żeń się z konsultantką telefoniczną! Wczoraj w nocy usłyszałem tylko: „Czas przeznaczony dla ciebie upłynął. Spróbuj jutro!".

Darek wrócił do swojego pomieszczenia i czekał na telefon od męża nauczycielki. W końcu o godzinie 16.00 facet zadzwonił z prośbą o śniadanie. Darek ujrzał w drzwiach rozczochranego, zaspanego mężczyznę, ubranego tylko w bokserki. Na ramionach i nogach miał ślady zadrapań.
- Co się stało? - zapytał Darek. - Czy doszło do jakiejś sprzeczki?  
Facet uśmiechnął się i odpowiedział:
- Chłopcze. Najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić, to ożenić się z nauczycielką. Przez całą noc powtarzała: „Będziemy to robić, aż się nauczysz!".

 

  • /kcik-humoru/88-kalejdoskop/4133-humor-nie-ma-gupich-pyta-podobno-sp-639515292
  • /kcik-humoru/88-kalejdoskop/4055-humor-35-powodow-dla-ktorych-warto-by-meczyzn