Przeczytaj także

Publikowane przeze mnie teksty, wiersze, utwory muzyczne, obrazy, zdjęcia i grafika mają wyłącznie charakter popularyzujący ich autorów. W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących praw autorskich proszę o kontakt, a kwestionowany artykuł (tekst, zdjęcie, muzyka, wiersz itp.) zostanie natychmiast usunięty.*** ***
Początek:
Kobieta zjawiskowa PDF Drukuj Email
Punkty widzenia - Punkt widzenia
Wpisał Kropek   
Czwartek, 07. Styczeń 2010 20:23

 

Zjawiskowość to jest emanacja duszy. Bo tak naprawdę, obcując z taką Kobietą dłużej, podświadomość wariuje. Gubi się w skomplikowanych labiryntach jej kobiecości, jednocześnie odczuwając prostą przyjemność z podróżowania po nich, podziwiania.

Zjawiskowość nie jest prostym intelektem. To pierwiastek boskości, niezależności, a jednocześnie słabości, która w przypadku takiej Kobiety jest jej siłą. To pewność siebie połączona z delikatnością motyla, jego przemożną barwą skrzydeł.

Zjawiskowość to wszechstronność charakteru, umiejętność zachwycania się szczegółem. To patrzenie w oczy, za każdym razem w inny sposób odbijające świat.

Zjawiskowość oddziaływuje. Przełamuje wszystkie bariery, wszystkie wątpliwości, wszystkie opory. Wciąga na głębię i fascynuje, przykuwa. Nie pozostawia innej możliwości, jak wielbić.

I znam jedną damę, która jest "zjawiskowa" do obłędu...

KROPEK, internet, blog